Gulfood Manufacturing об’єднує

Щоб бути в курсі всіх нових кейсів харчової промисловості, команда Наших технологів постійно відвідує профільні виставки, Форуми та заходи. У цьому році наша географія розширилася і ми відвідали Gulfood Manufacturing в Дубаї.

Gulfood Manufacturing – це найбільша виставка Близького Сходу в галузях технологій переробки харчових продуктів та напоїв, яка може познайомити вас із постачальниками з 60 різних країн, та дає можливість дізнатися нові інструменти виробничого бізнесу.

Gulfood Manufacturing об’єднує під одним дахом 1600 компаній, які працюють у сфері інгредієнтів, упаковки, промислових і логістичних рішень.

На базі цього майданчика нам вдалося ознайомитись з новинками в області харчових інгредієнтів, функціональних добавок та обладнання, поспілкуватися з найбільшими гравцями на ринку харчових інгредієнтів країн Ближнього сходу  та Північної Африки, таких як REDA, Orkila, Brenntag M.E.N.A, IFFCO і обмінятися досвідом у тенденціях споживання інгредієнтів різних країнах, обговорити нові технології та можливості.